Jdi na obsah Jdi na menu
 


strategie

Jelikož hraju za USA tak dám ňákou z mích strategií .

1.znamená první budova  1 bez tečky znamená počet budouv budem stavět

Začneme stavět 1.elektrárnu .Hned nato dáme stavět 3 traktory s jednim co vyjede jako první postavíme budovu na vojáky .

( nezbitné ale já jsem vždicky rád ujistim jestli je nepřítel předemnou nebo ne .dole vám blikaj hvězdičky klikneme na ně a dáme bílí letadílka jsou to takový špionážní když na ně klikneme tak se zjevěj na pravé straně obrazovky klikneme na ně a pošlěměje na průzkum k protihráči :-)

počkáme až se dostavý 1. el. až se dostavý tak dva traktory můžou začít stavět dalčí 2 el. a 3 traktor začne stavět budovu na peníze. po dokončení budov se pustíme co nejrychlejc do obrany . 

Postavíme další helikopteru na peníze aby to šlo rychlejc a raketomeny + vojáčky nejlépe bazukáře. potom už stačí postavyt 3 el. a další raketomety.

Po dokončení raketometů a elektráren postavíme budovu na tanky .Postavíme 5 tankůa počkáme dokuď nenaberem zase dost peněz aby jsme měli na posilnění dalšíma tankama.

( Já nestavym letadla protože mi to příde zbytečný protože pochybuju že by si protihráž zapoměl koupit proti leteckou obranu , ale můýete si koupit letku postavíte budouvu  a zrovna všechny 4 stíhačky )

Po dokončení obrany postavíme dalších aspoň 15 tanků pokuď vám protihráč zničil těch 5 pokuď ne kupte jen 10 .po koupení stačí zaůtočit 

Když prohrajete kupte si co nejrychleji další helikopteru na peníze a kupte další tanky hlavně na obranu ( nikdy nevýte co má nepřítel v záloze ) a ( jestliže jste si předtím koupili letce zautočte nejdříve na protivzdušnou obranu a potom tam pošlete stíhašky !!! )

Kdyby ste náhodou nezvízězili a udělali to co píšu nahoře tak kupte budovuna mega lejzr a potom ten samej postup z 15 tankama akorát mu tam ještě seškvařte pár obranejch chrámů .

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

!!!

(Admin, 28. 10. 2010 22:28)

Kdyby jste někdo věděli jak to zdokonalit můžete se pochlubit váš admin Axel Crass

 

 


Poslední fotografieArchiv

Kalendář
<< srpen / 2019 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 13599
Měsíc: 48
Den: 1